UNIEK 129000 KM DIESEL AUTOMAAT
Aantoonbare lage kilometerstand dmv boekjes nap en tuv keuringsrapport zie foto's
interieur als nieuw
buitenkant wat gebruikerssporen
1 eigenaar gehad die 30.000 km heeft gereden in 9 jaar tijd zie nap rappoort
Duitse ingenieurskunst staat synoniem voor kwaliteit en betrouwbaarheid, iets wat u direct zult herkennen wanneer u deze Mercedes A-klasse start. Hij heeft een dieselmotor en een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. Bij de uitrusting van deze Mercedes horen onder meer getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Alle audiofuncties zitten onder uw vingertoppen door de audiobediening op het stuur. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! Een heerlijke egale snelheid? Even de cruise control inschakelen! In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes A-klasse samen. Bandenspanning checken hoeft niet. Het bandenspanningscontrolesysteem houdt de druk in de gaten.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | PT191K |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 05-01-2018 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 19-11-2007 |
| APK vervaldatum | 25-09-2026 |
| Tellerstand | 129.045 KM |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Vermogen | 80 kW / 109 PK |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.1 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 4200 RPM |
| Koppel | 250 Nm |
| Gewicht | 1280 kg |
| Maximum massa geremd | 1500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.4 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 418 - 437 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Getint glas
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Uitlaatsierstuk
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
- Audioinstallatie met cd-wisselaar
- Autotelefoon voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Hoofdsteunen voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Verstelbare stuurkolom
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!