keurig nette 7 persoons auto met goede vti motor onderhoudboekjes aanwezig
Deze Citroen C4 Grand Picasso gaat met gemak nog vele, vele, vele tienduizenden kilometers mee. Energiek rijgedrag, fraaie uitstraling en een plezier om in te rijden, deze Citroen C4 Grand Picasso. De aandrijving van deze Citroen wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. Het glazen panoramadak zorgt voor een onovertroffen uitzicht. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Onder alle omstandigheden perfect zicht op wat zich achter de auto afspeelt: de achteruitrijcamera zorgt ervoor! Een goede veiligheidsvoorziening is de stuurbediening voor belangrijke functies. De auto is natuurlijk voorzien van een navigatiesysteem en het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Natuurlijk is er ook cruise control aan boord, waarmee u meer ontspannen en zuiniger rijdt. Met keyless entry, lederen stuur en centrale portiervergrendeling is deze Citroen helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Hill hold control voorkomt dat de auto achteruit rolt op een helling. Het systeem werkt als een automatische handrem die in- en uitschakelt als u dat wenst. De Brake Assist haalt het maximum uit de remkracht van deze Citroen C4 Grand Picasso als zich een noodsituatie voordoet.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | H224KN |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 28-02-2020 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 17-08-2015 |
| APK vervaldatum | 11-03-2027 |
| Tellerstand | 156.974 KM |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Vermogen | 88 kW / 120 PK |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.6 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 160 Nm |
| Gewicht | 1253 kg |
| Maximum massa geremd | 1050 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.3 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Keyless entry
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Warmtewerende voorruit
Infotainment - Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!