orginele nederlandse auto met lichte rijdbare rechterschade handels meeneempriijs
Orginele nederlandse auto met nap en onderhoudsboekjes
auto heeft aan de rechterkant wat bijgewerkte schade niks ernstigs gewoon mee te rijden vandaar deze lage meeneemprijs
goed werkende airco
Een kenmerk van Japanse auto's is de intelligente techniek, maar ook de ver doorgevoerde degelijkheid. Neem bijvoorbeeld deze Toyota Aygo uit 2012 met zijn kilometerstand van 169986. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. In deze Toyota profiteert u onder andere ook van: getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Deze auto is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Toyota Aygo Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 29TTK6 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 12-04-2012 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 12-04-2012 |
| APK vervaldatum | 27-09-2026 |
| Tellerstand | 169.986 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Vermogen | 50 kW / 68 PK |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 14.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 93 Nm |
| Gewicht | 780 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.3 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Metaalkleur
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Brake assist system
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!