mooie en luxe uitvoering speciale grijze kleur met panoramadak
Bij het ontwerpen van de Peugeot 208 stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze 208 is van het bouwjaar 2017. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Het glazen panoramadak laat u genieten van een wijds uitzicht en meer lichtinval. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Ook de akoestiek in de auto wordt optimaal benut door het high performance audiosysteem. Het navigatiesysteem is uw vertrouwde gids, waarheen de reis ook gaat. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. Alle audioknoppen letterlijk onder handbereik: dat kan met de audiobediening op het stuur. Met parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en isofix-aansluiting is deze auto helemaal compleet.
In de Peugeot 208 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | H815VR |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 17-07-2020 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 08-03-2017 |
| APK vervaldatum | 15-06-2026 |
| Tellerstand | 134.209 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Vermogen | 60 kW / 82 PK |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5750 RPM |
| Koppel | 118 Nm |
| Gewicht | 950 kg |
| Maximum massa geremd | 1150 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.3 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
Infotainment - Audio installatie premium
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Apple carplay/android auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!