volledig onderhouden nederlandse auto met carplay en goede airco
super nette en zeer goed onderhouden nederlandse auto met nap
goed werkende airco pas aircobeurt gehad
net onderhoudsbeurt gehad
volledige onderhoudshistorie aanwezig dmv facturen en boekjes
niet snel een 2de in deze staat te vinden
Omdat rijden een plezier mag zijn, staat deze Peugeot 107 enthousiast te glimmen in de showroom. Technisch in topconditie, strak in de lak... echt een droomauto! De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Ook is de auto voorzien van: getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaalt u zelf de binnentemperatuur. Met navigatiesysteem, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Peugeot 107. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 70PHN1 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 28-01-2011 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 28-01-2011 |
| APK vervaldatum | 03-11-2026 |
| Tellerstand | 243.611 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Vermogen | 50 kW / 68 PK |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 13.7 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 93 Nm |
| Gewicht | 780 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.5 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 5.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 4.0 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Metaalkleur
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!