nette auto met lange apk goede airco en trekhaak
Vindt u rijplezier belangrijk? Zoekt u een auto met compacte afmetingen en een volwassen uitrusting? Kijk niet verder dan deze Ford Fiesta. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Muziek aan, muziek uit? Het kan met een simpele vingerbeweging dankzij de audiobediening op het stuur! In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. Deze auto is voorzien van lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Ford Fiesta is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Op een helling houdt hill hold control de handrem vast totdat u weer gas geeft.
Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 61ZSV9 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 02-02-2013 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 02-02-2013 |
| APK vervaldatum | 02-02-2027 |
| Tellerstand | 176.327 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Vermogen | 48 kW / 65 PK |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 16.8 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 4500 RPM |
| Koppel | 105 Nm |
| Gewicht | 945 kg |
| Maximum massa geremd | 650 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.3 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Speciale kleur
- Trekhaak
Infotainment - Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!