nette auto voor zijn leeftijd en kilometers met 2,5 motor en automaat en 4x4
Wat zijn typisch Zweedse eigenschappen? Is het de stijlvolle vormgeving? De aandacht voor veiligheid? Het ongekende comfort? Deze Volvo V70 XC heeft het allemaal. Een vijfcilinder benzinemotor en een automatische transmissie zorgen samen voor een snelle en comfortabele rijervaring. Heerlijk comfortabel zitten, en genieten van stijlvolle kwaliteit? Deze auto heeft een fraai lederen interieur. Stoelverwarming maakt het leven in deze auto aangenaam op koude en winterse dagen. In deze auto profiteert u onder andere ook van: getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Bij de luxe van deze auto hoort ook electronic climate control. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. De uitrusting van deze Volvo is met buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Bent u nieuwsgierig naar deze Volvo V70 XC? Laat het ons dan snel weten.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | XLNX70 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 02-01-1999 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 02-01-1999 |
| APK vervaldatum | 05-11-2026 |
| Tellerstand | 423.165 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Groen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 cc |
| Vermogen | 142 kW / 193 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.7 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1630 kg |
| Maximum massa geremd | 1600 kg |
| Gemiddeld verbruik | 11.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - 306 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Getint glas
- Koplampen in hoogte verstelbaar
- Mistlampen voor
- Niveauregeling automatisch
- Sportvelgen
- Trekhaak
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Gelaagde voorruit
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Verstelbare stuurkolom
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Lichtmetalen velgen en brede banden
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Gordelspanners
- Side impact protection system
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!