luxe uitvoering met panoramadak trekhaak chrome delen nieuwe apk nap vti
Betrouwbaar in kwaliteit, een topper in rijprestaties en qua conditie in blakende vorm. Deze Citroen C3 staat voor u klaar! Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Door de brede en hoge panoramische voorruit heeft u een onovertroffen uitzicht. Het glazen panoramadak geeft u een ongekende rijsensatie: wat een licht en zicht! U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Tijdens de rit bedient u het audio-installatiesysteem met de knoppen op het stuur. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Ook op de korte stukken is de cruise control een uitkomst. Kijk maar bij de benzinepomp! De uitrusting van deze auto is met lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De Brake Assist haalt het maximum uit de remkracht van deze Citroen C3 als zich een noodsituatie voordoet.
Interesse voor deze Citroen C3? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 90XJX9 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 18-07-2012 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 18-07-2012 |
| APK vervaldatum | 13-05-2027 |
| Tellerstand | 113.872 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1397 cc |
| Vermogen | 70 kW / 95 PK |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.6 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 136 Nm |
| Gewicht | 1050 kg |
| Maximum massa geremd | 1150 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.8 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Panoramische voorruit
- Sportvelgen
- Trekhaak
Infotainment - Audio installatie
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Velours bekleding
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!