nette en goede auto weinig wegenbelasting niewe apk lage kilometerstand
Alle technologie in de Lancia Ypsilon is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar uit 2006 heeft 127535 kilometer op de teller staan. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Tot de uitrusting behoren ook getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Deze Lancia is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 10STPV |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 02-05-2006 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 02-05-2006 |
| APK vervaldatum | 08-05-2027 |
| Tellerstand | 127.535 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Vermogen | 59 kW / 80 PK |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 13.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5000 RPM |
| Koppel | 114 Nm |
| Gewicht | 950 kg |
| Maximum massa geremd | 900 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 7.7 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 5.0 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!