inruilkoopkje leuke auto meeneemprijs
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Ford Fiesta. Deze auto komt uit het bouwjaar 2004. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. U wordt in deze auto ook getrakteerd op warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 17PTPL |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 30-11-2004 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 30-11-2004 |
| APK vervaldatum | 29-06-2026 |
| Tellerstand | 240.713 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 cc |
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 17.3 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 106 Nm |
| Gewicht | 1017 kg |
| Maximum massa geremd | 100 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.2 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Hoofdsteunen voor en achter
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!